IPEXGROUP Ltd. Şti. Hakkında

%100 verim, kalite ve yüksek performans ilkesiyle yola çıkan Ipexpump, 2002’den günümüze sektöründe öncü firma olarak, yurtiçinde binlerce firmaya hizmet vermenin yanı sıra, yurtdışında 16 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Müşterilerinden aldığı güç ve tam puanla yoluna devam etmekte her zaman en yüksek kalitede hizmet vermektedir. 

Havalı diyaframlı & elektrik motorlu diyaframlı pompaların yanı sıra makine sanayinde her sektörün ihtiyacını karşılamak için; dişli pompa, hidrolik pompa, dozaj pompası, plastik asit pompası, blower, elektrikli motor, redüktör, komprassör ürünleri ie yedek parçalarının üretim ve distribütörlüğünü yapmaktadır.

Ipexpump bir IPEXGROUP Ltd. Şti. markasıdır.

Misyonumuz

misyon
Ipexpump,hava ve elektrik ile çalışan çift diyaframlı (aodd) pompaları, enerji tüketimini, hava tüketimini ve bakımı azaltırken verimliliği artırarak müşterilerine son teknolojiyle hizmet vermektedir. Ipexpump olarak , ladin sıvıları, petrol ve gazları, kimyasal işlemeleri, gıda ve içecekleri, deniz ve su/atık su alanlarındaki kıvamlı, taneli, temiz, kirli sıvıların transferinde ya da dozajında kullanmak için müşterilerine Ipexpump özel üretim ürünlerini sunmaktadır.

Vizyonumuz

vizyon
Ipexpump Makine & Sanayi, üstün işçilik, yüksek kalite ve sorun çözümündeki tecrübesi ile Türkiye pazarında ve yurtdışında hizmet verdiği ülkelerde müşteri memnuniyeti yüksek ve en çok tercih edilen marka olmayı hedeflemektedir. Ipexpump Makine & Sanayi, bu hedef doğrultusunda her yeni gün yatırımlarını ve çalışmalarını arttırarak sağlam adımlarla sektördeki yerini üst sıralara taşımaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?