Ipex Pump

Kurumsal

Biz Kimiz?

IpexPump Hakkında

%100 verim,yüksek kalite ve yüksek performans ilkesiyle yola çıkan IPEXPUMP, 2018’den günümüze sektöründe öncü firma olarak, yurtiçinde binlerce firmaya hizmet vermenin yanı sıra, yurtdışında sayısız ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimizden aldığımız güç ve tam puan ile yolumuza devam ediyoruz. Her zaman en yüksek kalitede en yüksek performansta diyaframlı pompalar üretmekteyiz

Havalı diyaframlı pompaların yanı sıra makine sanayinde her sektörün ihtiyacını karşılamak için; dişli pompa, hidrolik pompa, dozaj pompası, plastik asit pompası, blower, elektrikli motor, redüktör, kompresör ürünleri ile yedek parçalarının tedariğini yapmaktadır.

Değerlerimiz ve Vizyonumuz

Misyonumuz

IPEXPUMP,hava ile çalışan çift diyaframlı (aodd) pompaları, enerji tüketimini, hava tüketimini ve bakım maliyetini azaltırken verimliliği artırarak müşterilerine ileri teknoloji ile hizmet vermektedir. IPEXPUMP olarak , ladin sıvıları, petrol ve gazları, kimyasal işlemeleri, gıda ve içecekleri, deniz ve su/atık su alanlarındaki kıvamlı, taneli, temiz, kirli sıvıların transferinde ya da dozajında kullanmak için müşterilerine IPEXPUMP özel üretim ürünlerini sunmaktadır.

Vizyonumuz

IPEXPUMP, üstün işçilik, yüksek kalite ve sorun çözümündeki tecrübesi ile Türkiye pazarında ve yurtdışında hizmet verdiği ülkelerde müşteri memnuniyeti yüksek ve en çok tercih edilen marka olmayı hedeflemektedir. IPEXPUMP, bu hedef doğrultusunda her yeni gün yatırımlarını ve çalışmalarını arttırarak sağlam adımlarla sektördeki yerini üst sıralara taşımaktadır.

Dünden Bugüne!

2018

Kuruluş

Sektörümüzde öncü firma olarak, yurtiçinde binlerce firmaya hizmet vermeye başladık.
2021

Yurtiçi Başarısı

Üstün işçilik, yüksek kalite ve sorun çözümlerimiz ile Türkiye pazarında uzun vadeli bir başarı yakaladık.
2022

AR-GE

Firmamız, Ar-Ge faaliyetlerini güçlendirdi ve yeni teknolojiler ve yenilikçi ürünler geliştirmeye odaklandı.
2023

Yurt Dışı

Uluslararası pazarlarda üretimini yaptığımız her alanda hedefleri doğrultusunda 16 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz.

IPEXPUMP